time to be entertained

Paint and Donate

Der kan bydes på maleriet som blev til under eventet “Foredrag med motorsportslegenderne Barrichello og Magnussen” den 29. september 2022 i Vejle Musik Teater.

BARRICHELLO OG MAGNUSSENS MALERI

Maleriet blev malet af Rubens Barrichello og Jan Magnussen 29. september 2022 i forbindelse med arrangementet i Vejle Musik Teater. Maleriet er signeret på bagsiden af Barrichello og Magnussen.

Solgt for: 3.050,- kr.

PAINT AND DONATE

Maleriet måler 60 x 50 cm.
Materialer: acrylmaling på lærred.

Det indgående beløb går ubeskåret til deling mellem Erindringscenter Bornholm og Morgencaféen for Hjemløse.

erindringscenter.dk

morgencafeen.dk

Auktionen løber fra onsdag d. 29. september efter arrangementet til søndag d. 09. oktober kl. 20. Siden her vil blive opdateret med højeste bud hver dag kl. 10 og 14.

AUKTIONEN ER SLUT

Vi du være den første der får besked om nye events?

Det kan vi da godt forstå!
Tilmeld dig derfor Danmarks måske mest populære nyhedsbrev, om både store og eksklusive events. Nul spam. Kun e-mails og tilbud om de nyeste events fra os, der vil berige dit liv med spændende øjeblikke. Du kan til en hver tid afmelde sig med et enkelt klik.

white arrow for signup to Time2bentertained newsletter